Παρακαλούμε τους μαθητές του Γενικού Λυκείου Γαλαξιδίου να λάβουν μέρος στην έρευνα που διεξάγει το σχολείο μας για την ενδοσχολική βία. Θα πρέπει να συμπληρωθεί ηλεκτρονικά το παρακάτω ανώνυμο ερωτηματολόγιο και μη ξεχάσετε για την ολοκλήρωση του να πατήσετε υποβολή. Θα πρέπει να απαντήσετε σε όλες τις ερωτήσεις  που έχουν * ώστε να γίνει δεκτή η υποβολή. Σε αντίθετη περίπτωση κατά τη διαδικασία της υποβολής θα εμφανιστούν οι αναπάντητες ερωτήσεις μέσα σε κόκκινο πλαίσιο και θα πρέπει να απαντηθούν και αυτές ώστε να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

ερωτηματολόγιο

Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου θα πρέπει να drawing-bullying4γίνει με υπευθυνότητα ώστε να προκύψουν ασφαλή συμπεράσματα και να γίνουν οι απαραίτητες διορθωτικές ενέργειες.

Με τηimagesν ολοκλήρωση της έρευνας τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν στην ιστοσελίδα του σχολείου μας και στο συγκεκριμένο Blog. Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για το χρόνο που θα διαθέσετε.

Άρθρα Υψηλής Επισκεψιμότητας

Ροή Ειδήσεων από ΠΣΔ